تاریخچه شرکت

شرکت صنعت و تجارت آداک در تاریخ ششم آبان ماه 1393 و  به شماره ثبت 460981 نزد اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسیده و مرکز اصلی شرکت تهران می باشد. هلدینگ صنعت و تجات آداک از تاریخ ثبت نامحدود در نظر گرفته شده است.

 

شرکت پس از تاسیس اقدام به سرمایه گذاری در شرکتهای بورسی و فرابورسی نمود و پس از انجام مطالعات و بررسیهای مقدماتی حوزه انرژی و صنایع وابسته را به عنوان اولویت اول سرمایه گذاری قرار داد و در این راستا اقدام به تملک حدود 30% از سهام گروه ایران ترانسفو که بزرگترین تولیدکننده و صادر کننده ترانسفورماتور تحت لیسانس شرکت زیمنس آلمان در خاورمیانه است، نمود.

 

پس از استقرار تیم مدیریتی و انجام تغییرات لازم در این مجموعه گسترش سرمایه گذاریها در سایر شرکتهای حوزه انرژی و صنایع وابسته، فعالیتهای بازرگانی، خدمات مالی و نیز انجام سرمایه گذاریهای خطرپذیر در استارتاپها و فناوریهای نوین مالی در دستور کار شرکت قرار گرفت.

 

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com