پیام مدیر عامل

تداوم حیات و بقای یک واحد اقتصادی منوط به تداوم ایجاد ارزش اقتصادی است. هر نهاد و شرکتی راهی را برای ایجاد ارزش اقتصادی به عنوان ماموریت خود انتخاب می کند تا با انجام آن از ارزش افزوده اقتصادی که خلق کرده بهره مند شده و رشد کند.

 

از طرفی تغییرات محیطی و شرایط خارج از سازمان اعم از تغییرات بازار، تکنولوژی، شرایط سیاسی و همه عواملی که زیستگاه شرکت را فرا گرفته بر رود خلق ارزش اثرگذار است و بسیار اتفاق می افتد که ساختار حاکمیتی ومدیریتی شرکتها در تبدیل  پتانسیلهای درونی به ارزش اقتصادی در محیط و دریافت ما به ازای نقدی آن آنطور که باید کارآمد نیست و به مرور زمان شرکت را به مسیر زیان و اتلاف ارزش اقتصادی میکشاند.

 

  •  هلدینگ صنعت و تجارت آداک ماموریت و کارکرد ارزش زای خود را در ساماندهی مدیریتی و حاکمیتی شرکتها، حذف فعالیتها و هزینه های ناکارآمد از طریق مهندسی مجدد ساختار و تکیه بر فنآوری های نوین و دانش بنیان تعریف کرده است.

شاید در دهه های پیشین صرفا اعمال تغییرات ساختاری در شرکتهایی که پتانسیل غیرفعال برای رشد داشتند برای ایجاد ارزش کافی بود، اما اعتقاد هلدینگ آداک بر اینست که ارزش اقتصادی  مورد انتظار کسب و کارهای آینده از ترکیب فنآوری های نوین و دانش بنیان با ساختارهای حاکمیتی جدید و تزریق آنها در ساختار سنتی شرکتهای زیرمجموعه خلق خواهد شد.

 

شهاب الدین علیشاهی

مدیر عامل

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

شرکت هلدینگ صنعت و تجارت آداک(سهامی عام) با سرمایه گذاری، مشارکت و اجرا و ارائه مشاوره و خدمات شرکت های گروه و همچنین انواع طرح های تولیدی ،خدماتی ، بازرگانی و عمرانی در داخل وخارج از کشور تاسیس گردیده است.

هلدینگ صنعت و تجارت آداک

تماس با ما

تهران، ضلع جنوبی خیابان ملاصدرا، بعد از شیخ بهایی، پلاک 200، طبقه چهارم ، واحد 12

021-88054859 021-88054859 info@iranadak.com